Збій у Фейсбук: Фаріон вирішила, що її заблокували “пейсаті ліберасти”

Колишня народна депутатка від ВО «Свобода» Ірина Фаріон вирішила, що її сторінку у Facebook заблокували «пейсаті ліберасти».

Про це вона написала 4 жовтня у Telegram, натякаючи вочевидь на єврейське походження засновника популярної cоцмережі Марка Цукерберга, інформує zaxid.net, передає NNS.

Раніше ЗМІ повідомили про глобальний збій у роботі Facebook, а також Instagram і WhatsApp, які належать Facebook.

На думку відомої своєю емоційністю Ірини Фаріон, причиною проблем з її сторінкою у Facebook став її допис про відому українську письменницю Олену Пчілку, матір Лесі Українки.

Найбільш ймовірно, що проблеми Ірини Фаріон не мають нічого спільного ні з її публікацією історичних розвідок, ні з «пейсатими ліберастами». Міжнародні ЗМІ повідомляли про глобальний збій у роботі Facebook, Instagram і WhatsApp – сотні тисяч користувачів по усьому світу скаржились на проблеми з доступом до свої сторінок чи месенджерів.

Загалом проблеми з сервісами Facebook тривали близько шести годин. Як запевнили у компанії, причиною стали зміни конфігурації маршрутизаторів, які відповідають за перенаправлення трафіку користувачів.

У Facebook і раніше траплялися такі збої, які виправляли, як правило, шонайбільше за кілька годин.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Instagram, Facebook та WhatsApp не працюють – стався масштабний збій

Чому впали Facebook, Instagram, WhatsApp, Messenger: названо причини

 

To Top