В Україну прибула нова партія вакцини AstraZeneca

До України у п’ятницю, 23 квітня, прибула партія з 367 тисяч доз вакцини від коронавірусу AstraZeneca виробництва Південної Кореї.

Їх привезли у межах ініціативи COVAX, тобто безкоштовно для України.

Про прибуття літака до аеропорту “Київ” LB.ua повідомили в пресслужбі заступника міністра охорони здоров’я, головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, передає NNS.

Поставка очікувалася 22 квітня, але її відклали на день.

Партію з 367 000 доз використають як для щеплення першою дозою, так і для завершення вакцинації тих, хто раніше отримав AstraZeneca індійського виробництва (CoviShield). Ляшко пообіцяв, що всі вакциновані першою дозою AstraZeneca отримають другу корейського виробництва.

Корейська вакцина AstraZeneca-SKBio була зареєстрована в Україні 20 квітня. Вона розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca, яка виробляється в Республіці Корея (SK Bioscience Co. Ltd) і має торговельну назву AstraZeneca-SKBio.

З 24 лютого в Україні роблять щеплення індійською вакциною AstraZeneca, але перша партія уже майже закінчилася, а наступні поставки заморожені через експортний мораторій у Індії.

To Top