В Україні приплив туристів з Саудівської Аравії: яка причина

В Україну почало їздити більше туристів з Саудівської Аравії – через коронавірусні обмеження по всьому світу саудівці звернули увагу на українські пам’ятки.

Про це пише Reuters, передає LIGA.net, інформує NNS.

За словами Антона Тараненка з туристичної асоціації Visit Ukraine, очікується, що Україну будуть відвідувати 3500 саудівців щодня порівняно з 4000 туристів в цілому в 2020-му.

Фото Reuters

Відзначається, що під час в’їзду в Україну потрібно тільки ПЛР-тест або експрес-тест на коронавірус. Крім того, країна є однією з небагатьох для саудівських туристів, які не потребують оформлення візи.

“Крім традиційних міських визначних пам’яток, країна пропонує безліч можливостей для відпочинку на природі – від мальовничих Карпатських гір на заході до жвавого узбережжя Чорного моря на півдні”,підкреслюють журналісти.

Раніше, в червні цього року, національний авіаперевізник Саудівської Аравії Flynas відкрив щоденний прямий рейс між Ер-Ріядом і Києвом. Пізніше авіакомпанія почала літати і до Львова.

Фото Reuters

Зі 100 номерів у львівському BankHotel 60 заброньовані саудитами, деякі з них обирають Україну для “медового місяця”, говорить менеджер готелю Тарас Кузик.

Фото Reuters

Несподіваний приплив саудівських туристів змусив дещо змінити стандартні правила обслуговування гостей. Відзначається, що для саудівських клієнтів організовують халяльну їжу, переклад меню арабською мовою і продовження робочого часу ресторану готелю.

To Top