В Україні масово продають фальсифікат ковбаси: названо виробника (ВІДЕО)

В Україні в продуктових магазинах продають ковбасу, в якій виробник не вказує термін реалізації. Як стверджує виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов, частина продукції – фальсифікат.

Про це NNS дізнався з повідомлення Обозреватель.

Щоб довести це, експерт приїхав на місце, яке вказано нібито як адреса виробника “Петреківські ковбаси”. Однак на цьому місці замість ковбаси знаходиться виробництво, яке розподіляє кисень по балонам.

Перевірку Несміянов опублікував на своїй сторінці в YouTube.

“Це перевірка звичайних мінімагазинів Києва. Мета: перевірити, що за ковбаса продається киянам і жителям області на прикладі магазинів на Академмістечку”,розповідає експерт.

Несміянов перевірив кілька магазинів, які продають ковбасу недалеко від станції метро Академмістечко. У кожній з них знайшли прострочення і ковбасу, на якій виробник не вказав кінцевий термін реалізації. Через це практично неможливо визначити, коли було виготовлено товар і до якого числа його можна продавати.

Експерт приїхав за адресою, яку вказано на ковбасі, як місце виготовлення продукції. Однак виробництва з виготовлення ковбаси там не має. Зателефонував за номером, який “Петреківські ковбаси” вказали як контактний, виявилося, що продукцію везуть з Львівської, Рівненської областей.

За словами Несміянова, єдина мета такого обману – перевіряючі органи не зможуть знайти порушника в разі, якщо буде масове отруєння такою продукцією.

“У чому суть? На маркування пишуть одне, а везуть товар із західної України. В разі, якщо станеться масове харчове отруєння, контролюючі органи їх не знайдуть”, пояснив експерт.

To Top