В окупованому Сніжному на Донбасі від вибуху гранати загинула дворічна дівчинка

Дворічна дівчинка у лютому загинула внаслідок вибуху гранати в окупованому Сніжному на Донбасі. Спостерігачі ОБСЄ змогли підтвердити загибель дівчинки лише через два місяці після вибуху.

Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ, передає Громадське, інформує NNS.

Вибух ручної гранати стався 8 лютого. ОБСЄ упродовж двох місяців намагалася підтвердити обставини події.

Так, 16 квітня персонал моргу в окупованому Донецьку повідомив спостерігачам, що дівчинка померла 20 лютого. Її доставили до лікарні 8 лютого з пораненням голови, які за ознаками відповідали наслідкам вибуху.

Мати дівчинки 9 квітня розповіла ОБСЄ, що прокинулась увечері 8 лютого й збиралася зайти в кімнату, де спали дві доньки, коли почула вибух. За словами матері, її чоловік активував ручну гранату, яка вибухнула у приміщення.

Вона також розповіла, що доньку прооперували в лікарні в Донецьку, а 20 лютого вона померла.

Раніше про загибель дівчинки повідомляли лише в «МВС» самопроголошеної «ДНР», передають «Новости Донбасса».

Раніше в ОБСЄ підтвердили загибель 5-річного хлопчика 2 квітня в окупованому селищі Олександрівське.

5 квітня співробітники морга у Донецьку повідомили представників Місії, що 2 квітня до них привезли тіло п’ятирічного хлопчика, який помер через вибухову травму та чисельні осколкові поранення.

6 квітня бабуся хлопчика розказала телефоном СММ, що в той день її онук був біля її будинку на вулиці Дорожній в Олександрівському. Вона почула вибух, вийшовши на двір, побачила чорно-білий дим, свого онука, який лежав на землі, помітила осколки та пошкодження на стіні будинку та огорожі, передає Суспільне.

To Top