В окупованому Донецьку закладають адмінбудівлі мішками з піском та звільняють місця у лікарнях

Бойовики самопроголошеної «ДНР» дали розпорядження готувати адміністративні будівлі у Донецьку до можливої активізації бойових дій. Зокрема будівлі закладають мішками з піском, а в лікарнях звільняють ліжка.

Про це передають «Новости Донбасса», пише Громадське, інформує NNS.

Зазначається, що в місцевих групах в інтернеті вчора, 14 квітня, з’явилося фото «Донецької міської адміністрації», біля якої вікна закладали мішками з піском. Також мішки з піском кладуть і біля інших будівель.

Також журналісти вказують, що з деяких «установ» «ДНР» вивозять архіви, а працівникам віддають трудові книжки. Крім того, почалася підготовка бомбосховищ, а у деяких медичних закладах просять підготувати ліжка.

«Сьогодні сказали звільнити 60% ліжок і привести до ладу бомбосховища до 21 квітня»,розповіли виданню в Донецькій обласній травматології.

Підготовка в окупованому Донецьку відбувається на тлі нарощування Росією своїх військ біля кордонів з Україною та в окупованому Криму.

Розвідка України, зокрема, повідомила, що Росія готується до дій, які мають спровокувати військову відповідь України на лінії зіткнення сторін на Донбасі. Не виключають там і спроби просування російських окупаційних військ углиб території України. У Росії заявляють, що війська перекидають через нібито загрозу НАТО.

На тлі підвищення військової активності Росії Україна провела кілька консультацій із державами-партнерами (зокрема, президент США Джо Байден зателефонував Зеленському), а посли країн НАТО провели термінове засідання.

НАТО, міністри закордонних справ «Великої сімки» вимагають Росію припинити дії біля кордонів з Україною. Західні партнери також заявляють про підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

Читайте ще:

Байден подзвонив Путіну і запропонував зустріч

Україна підніме питання про ядерний статус, якщо не вступить в НАТО – посол

To Top