Укрзалізниця запустить електричку з місцями для перевезення велосипедів

«Укрзалізниця» оголосила про введення в експлуатацію приміського поїзда з двома вагонами для перевезення велосипедів. Перший і десятий вагони електрички вирішили обладнати відповідними місцями під час капітального ремонту.

Про це з посиланням на пресцентр УЗ пише Громадське, передає NNS.

Як зазначається, новий поїзд буде прийнятий в експлуатацію «впродовж найближчого часу». Місця для велосипедів у ньому обладнали в першому й десятому вагонах; крім того, в усіх вагонах замінили сидіння, освітлення й склопакети.

«Також під час ремонту в вагонах встановлена нова сучасна пожежна сигналізація з датчиками на вогонь і задимлення, відеонагляд для попередження вандалізму, вагон облаштований відеокамерами по зовнішньому периметру і в голові поїзда»,додають в «Укрзалізниці».

За словами виконувача обов’язків голови правління «Укрзалізниці» Івана Юрика, цей крок свідчить про підтримку компанією екологічного транспорту. За його словами, надалі «Укрзалізниця» працюватиме над «підвищенням інклюзивності приміських поїздів».

Перевізник додає, що протягом 2021 року планує оновити загалом 65 секцій електропоїздів і чотирьох дизель-поїздів. Чи будуть запущені вагони з місцями для велосипедів ще десь, окрім Південно-Західної залізниці, в «Укрзалізниці» поки не кажуть.

Серед інших комфортних дрібничок, які пропонує «Укрзалізниця», — бізнес-ланчі (м’ясний і вегетеріанський) для пасажирів потягів «Інтерсіті+». З 18 березня 2021 року там також можна замовити окреме дитяче меню.

На травневі свята залізничний перевізник збільшив кількість додаткових потягів на цей період: зокрема, додаткові сполучення отримають Чернівці, Одеса, Ужгород та Волинь із Рівненщиною. При цьому обіцяють посилені перевірки дотримання пасажирами епідемічних обмежень.

To Top