Українцям видаватимуть кредити за новими правилами

У Національному банку змінили вимоги для фінансових установ, за якими вони повинні надавати споживчі кредити населенню.

Про це NNS дізнався з повідомлення today.ua.

У НБУ вирішили навести порядок у сфері роботи небанківських фінансових установ, які в рекламі обіцяють мізерні відсотки, але в реальності їх послуги близькі до кабальним. Згідно з новими вимогами Нацбанку, всі компанії, які спеціалізуються на видачі споживчих кредитів, тепер зобов’язані розкривати вичерпну інформацію про свої послуги.

Небанківські фінустанови зобов’язали надавати повну інформацію про послугу споживчого кредитування і вказувати повну вартість кредиту, без замовчування додаткових відсотків і комісій.

Нові правила НБУ стосуються надання інформації про мікрокредитування, поширюваної інформації про кредитування в рекламі, інтернет-порталів банків, а також інформування під час користування кредитом.

“Через три місяці все небанківські фінансові установи, які мають право надавати споживчі кредити, повинні розкривати вичерпну інформацію про послуги на веб-сайті в єдиному уніфікованому форматі. Споживачі, зі свого боку, повинні мати можливість завантажити файл з вичерпною інформацією про повну вартість, умови отримання послуги, наслідки порушення Договору по кредиту тощо”,роз’яснили в пресслужбі НБУ.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Нацбанк у жовтні вводить в обіг нову монету (ФОТО)

Українці отримали право прописувати дітей у кредитне житло: за яких умов банк зможе забрати у боржника квартиру

Банкомати України заполонили фальшиві гривні – як розпізнати підробку

 

To Top