Український співак Melovin зробив камінг-аут і поцілувався з чоловіком на сцені Atlas Weekend (ВІДЕО)

Український співак Костянтин Бочаров (Melovin) здійснив камінг-аут на сцені Atlas Weekend 5 липня.

Про це пише LIGA.net, передає NNS.

Після виконання пісні він поцілував дівчину й хлопця, з якими виступав, а потім дістав прапор ЛГБТ+.

Згодом співак заявив, що телеканал M1, який транслює захід, вирізав цей момент із трансляції й не завантажує його на YouTube.

“Мій офіційний камінг-аут, який відбувся зі сцени, було вирізано з прямого ефіру М1. Моє відео і досі не завантажують на YouTube. І все через те, що я показав свою сутність. Для мене немає значення колір, віра чи стать, адже любити потрібно людину, тіло, душу”,йдеться у заяві співака у соцмережах.

За його словами, така любов не визнається кимось і блокується, не випускається в ефір, а йти в ногу з іншими демократичними країнами заважають “старі скрепи”.

“Невже боротьба за власні права та свободи повинна мати цензуру? Якщо ні, то я беззаперечно підтримую вас. А якщо так, то я не впевнений, що хочу існувати в такому майбутньому України”,додав він.

Телеканал M1 і Atlas Weekend поки публічно не коментували ситуацію. На сторінках телеканалу та фестивалю опублікований виступ Melovin, але без камінг-ауту.

Довідково:

Костянтину Бочарову 24 роки, він народився в Одесі. Став відомим після того, як вийшов у фінал Національного відбору на “Євробачення-2017” і участі від України в “Євробаченні-2018” у Лісабоні, де посів 17-те місце.

Фестиваль Atlas Weekend — один із найбільших музичних фестивалів в Україні. Цього року він триває з 5 по 11 липня.

To Top