Україні підтвердили постачання 12 млн доз вакцин

Україна отримала підтвердження на постачання 12 мільйонів доз вакцин від COVID-19 виробництва компанії AstraZeneca та Novavax. Постачання відбуватимуться з лютого 2021 року.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час наради з главою держави Володимиром Зеленським, передає пресслужба Офісу президента, пише Громадське.

Очільник МОЗ повідомив, що українська влада домовилася про постачання вакцин, розроблених за участю компаній AstraZeneca (Велика Британія та Оксфордський університет) та Novavax (США), які виробляються за ліцензійними угодами на потужностях Serum Institute (Індія). Отримане підтвердження реалізовуватимуть через контракт між Serum Institute та Crown Agents.

Зазначимо, що Crown Agents — це міжнародна компанія, основним напрямком діяльності якої є надання допомоги урядам у всьому світі для підвищення добробуту, скорочення бідності й поліпшення охорони здоров’я.

Глава держави зазначив, що 12 мільйонів доз — це «хороший сигнал від наших партнерів», і цього буде достатньо, аби забезпечити вакцинування впродовж перших місяців після початку постачань. Він додав, що зараз уряд розробляє сайт, на якому українці зможуть реєструватися на вакцинацію.

To Top