Україна уклала договір з Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу

Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19.

Про це 6 квітня сказав Президент Володимир Зеленський, передає NNS з посиланням на пресслужбу глави держави.

“Сьогодні дуже важливий день для України і для українців – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт з компанією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини Pfizer. Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмові з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою – в мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить усе можливе й неможливе. І зробив це”,сказав Зеленський.

Як повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, уряд очікує, що перші партії за цим контрактом почнуть надходити вже найближчими місяцями. А всі 10 млн доз будуть в Україні протягом 2021 року.

Степанов наголосив, що переговори з Pfizer тривали протягом кількох місяців. І лише 6 квітня, компанія підписала договір.

Як повідомило посольство США в Україні, агентство США з міжнародного розвитку USAID надасть Україні холодильники для транспортування і зберігання вакцини Pfizer.

“USAID допомагає підготуватися до отримання вакцини Pfizer та інших затверджених вакцин, надаючи пряму підтримку ланцюгів ультрахолодного зберігання і транспортування”,йдеться у повідомленні.

Як уточнює посольство, USAID працює над укладенням контракту з надавачем логістичних послуг у відповідь на запит українського Уряду. Йдеться про доставку перших понад 100 тисяч доз вакцини.

To Top