Україна шукатиме інше місто замість Мінська для перемовин ТКГ щодо Донбасу

Українська делегація в Тристоронній контактній групі, коли завершиться пандемія, не буде їхати до Мінська на перемовини щодо Донбасу через ворожу риторику Білорусі щодо України.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі “Свобода слова” на ICTV, пише Українська правда, інформує NNS.

“Ми категорично повідомили, що не будемо брати участь у засіданнях ТКГ, якщо раптом завершаться карантинні обмеження і буде запропоновано продовжити консультації, як і раніше, у Мінську.

Ми пояснили, що українська делегація не буде спрямовувати своїх членів у Мінськ для зустрічей у реальному житті. Все одно доведеться шукати для зустрічей іншу країну та інше місто.

Я думаю, оскільки сьогодні Білорусь поки що знаходиться під впливом Російської Федерації, то для нас немає довіри до цієї території”,сказав Резніков.

Він уточнив, що наразі у Білорусі домінує антиукраїнська риторика. На його думку, українські військові вже взяли це до уваги.

Раніше з подібною пропозицією виступав Леонід Кравчук. За його словами, Мінськ не відповідає вимогам для ведення переговорів, оскільки Білорусь залежна від Росії.

Нагадаємо:

До початку пандемії Тристороння контактна група збиралась на перемовини у Мінську, проте через коронавірус консультації відбуваються у режимі відеоконференцій.

Читайте ще:

Стали відомі втрати бойовиків за березень на окупованому Донбасі

Зеленський, Макрон і Меркель планують провести переговори по Донбасу – ЗМІ

To Top