У РНБО пояснили, чому Україна не реагує на санкції США проти Коломойського, Деркача і Дубінського

РНБО не реагує на санкції США проти олігарха Ігоря Коломойського і позафракційних нардепів Андрія Деркача й Олександра Дубінського, так як не отримувала відповідних документів від американської сторони.

Про це в ефірі радіо НВ заявив секретар РНБО Олексій Данілов, пише LIGA.net, передає NNS.

У нього запитали, чому Україна не реагує на санкції США проти названих осіб і чи може це зробити РНБО. Данілов відповів, що РНБО працює з документами, а не з емоціями.

“Якщо країна відповідним чином буде передавати свої документи в Україну, ми будемо їх розглядати у відповідних інститутах, після цього можуть відбуватися ті процеси, про які ви зараз говорите”, пояснив він.

За словами Данілова, сьогодні в українських інституціях немає таких документів про Коломойського, Дубінського або Деркача. Тому РНБО і не може їх офіційно розглядати.

Якщо ж документи проти названих осіб з’являться, то це буде питання іншого порядку, зазначив Данілов.

Раніше ми писали: В РНБО закликають уникати слова “Донбас”

Нагадуємо:

10 вересня 2020-го США ввели санкції проти Деркача, 11 січня 2021-го – проти Дубінського і медіаресурсів Деркача, 5 березня ввели візові санкції проти Коломойського та його оточення.

Президент Володимир Зеленський підтримав санкції США проти Коломойського. Дубінського ж виключили з фракції Слуги народу, а потім і з партії.

Починаючи з лютого 2021-го РНБО ввела санкції проти низки осіб і організацій, зокрема, проти лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука та його оточення, президента-втікача Віктора Януковича і зрадників України.

Останній пакет санкцій РНБО було прийнято 23 березня проти чиновників МВС та ФСБ РФ, також було заблоковано низку пропагандистських сайтів.

To Top