У посольстві пояснили, як українцям виїхати з Білорусі після припинення авіасполучення

Після закриття авіасполучення між Україною та Білоруссю українцям, які добираються літаками додому через Білорусь, потрібно буде скористатися наземним транспортом.

Про це повідомили в посольстві України у Білорусі, пише Громадське, передає NNS.

Там нагадали, що заборона на польоти між країнами запрацює вже з 26 травня. Тому українцям, які літаками прибуватимуть у Білорусь із території третіх країн, для повернення в Україну потрібно буде заявити про це під час проходження прикордонного контролю.

Ми писали: 26 травня Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю

У разі отримання дозволу на транзитний проїзд від компетентних органів Білорусі необхідно протягом визначеного ними терміну (до 24 годин) виїхати наземним транспортом в Україну.

У посольстві нагадують, що наразі на українсько-білоруському кордоні працюють такі пункти пропуску для автомобільного сполучення: «Мокрани — Доманове», «Мохро — Дольськ», «Нова Рудня — Виступовичі», «Олександрівка — Вільча», «Нова Гута — Нові Яриловичі», «Веселівка — Сеньківка».

Також у посольстві зазначили, що в разі в’їзду у Білорусь із території України (будь-яким видом транспорту) або з третьої країни (не з метою транзиту) необхідно зробити ПЛР-тест на коронавірус і пройти 10-денну самоізоляцію. Лише після цього можна буде виїхати в Україну.

“У разі загрози життю чи загибелі громадян України в Республіці Білорусь прохання телефонувати на гарячу лінію Посольства за телефоном (+375) 25 60 311 84”, наголосили у посольстві.

 

To Top