У кількох областях продовжать навчання школярів на літо

У Харківській, Хмельницькій, Тернопільській, Черкаській, Полтавській, Сумській областях навчальний рік школярів завершиться у червні.

Про це пише Бабель, передає NNS.

Так, у департаменті освіти та гуманітарної політики міськради Черкас повідомили, що школярі вчитимуться до 8 червня.

У Сумах навчальний рік продовжать на два тижні — до 11 червня, розповіла начальниця міського управління освіти Антоніна Данильченко.

«В кінці, думаю, що будуть більш розвантажені дні з консультаціями»,додала вона.

Хмельницький також продовжить навчання до 11 червня.

«Для 1—4 класів у цей період з 31 травня по 11 червня, оскільки вони очно навчалися весь квітень, організувати навчальний процес за допомогою екскурсій, навчально-пізнавальної практики та інших форм роботи. Для учнів 5—10 класів, які весь квітень навчалися дистанційно, власне, буде ще місяць для того, щоб у класно-урочній системі навчання закріпити знання, які були дані під час дистанційного навчання»,пояснила директорка міського департаменту освіти і науки Надія Балабуст.

У Тернополі навчальний процес планують завершити 8 червня, зазначила начальниця міського управління освіти Ольга Похиляк.

У Полтаві школярі вчитимуться до 9 червня. Про це повідомляється на сайті департаменту освіти Полтавської міської ради.

У Харкові 4 червня випускники отримають документи про освіту, інші учні — табелі, заявила директорка департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Анжеліка Крутова.

У Кропивницькому до червня будуть вчитися учні початкової школи.

«Тpавень — це місяць завеpшення навчальнo-вихoвнoгo пpoцесу. В 20-х числах тpавня учні 11-х класів завеpшать навчальний pік. Пoчаткoва шкoла в деяких закладах буде навчатися дo 7 абo дo 14 чеpвня. Це залежить від тoгo, скільки заклад пеpебував на каpантині»,заявила начальниця упpавління oсвіти міськoї pади Лаpиса Кoстенкo.

Львівська область поки не визначилася із датою закінчення навчального року. Місцеві чиновники припускають, що деякі школи працюватимуть до червня.

У Чернівцях останній дзвоник пролунає у суботу, 29 травня, оскільки, згідно з наказом управління освіти міської ради, 28 травня у школах проведуть зовнішнє незалежне оцінювання з математики, робочий день із п’ятниці переноситься на суботу.

У Запорізькій області останній навчальний день буде 28 травня.

У Києві заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський обіцяв, що «в столичних школах подовжувати навчальний процес на літо не будуть».

To Top