У “червоній” зоні вже 13 регіонів України – МОЗ

Міністерство охорони здоров’я віднесло до “червоного” рівня епіднебезпеки Рівненську та Чернігівську області. Тепер “червоних” регіонів в Україні – 13.

Про це свідчать дані МОЗ станом на 27 березня, передає Українська правда, інформує NNS.

Наразі “червоними” міністерство вважає Київ, а також Київську, Житомирську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Черкаську, Чернівецьку та Чернігівську області.

“Помаранчевий” рівень у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Полтавській, Тернопільській, Харківській і Хмельницькій областях.

“Жовтою” лишається лише Херсонська область. “Зелених” зон у країні немає вже давно.

Перелік заборон і обмежень, які передбачає для населення “червона” зона, починає діяти не після віднесення МОЗ до такої зони того чи іншого регіону, а після відповідного рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Читайте ще: У “червоних” зонах заборонили ходити по вулицях і парках без масок

Коли ж комісія ухвалює своє рішення, у “червоному” регіоні забороняється наступне:

Нагадуємо, 22 березня Кабінет міністрів погодив зміни щодо порядку застосування транспортних обмежень для “червоних” зон. Тепер регіональні комісії з ТЕБ та НС у кожній області самостійно прийматимуть рішення щодо заборони чи обмеження роботи автомобільного та залізничного транспорту у регіонах з “червоним” рівнем епідемічної небезпеки Covid-19.

To Top