Ціни вище російських, якість продуктів огидна – розповідь жителя окупованого Донецька

Ціни на продукти і товари на тимчасово окупованих територіях Донецької області вищі, ніж у Росії, куди люди їздять на закупівлі.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю «ФАКТАМ» розповів корінний донеччанин, який залишився в ОРДО і наразі мешкає у Донецьку, передає NNS.

Він зізнався, що намагається купувати в російських дешевих оптових мережах будь-яку дрібницю та продукти, проте якість останніх погана.

«Якість продуктів огидна. Молоко, сир, масло, сири — суцільно замінники. З сиру, який кілька годин полежить на повітрі, виступають крапельки жиру. Натуральну молочну продукцію і в Росії, і у нас знайти нереально. Хіба що на ринку у селян. Всі запитують українські продукти»,розповідає він і додає, що продукції з України на полицях практично немає, але її все одно шукають.

За його словами, «деенеровская» пенсія — копійки, та й її, за чутками, після виборів до Держдуми хочуть зменшити.

Його мати отримує пенсію у розмірі 5600 рублів (2050 гривень), приблизно така ж сума необхідна, щоб сходити на ринок.

Донеччанин розповів, що наразі на окупованих територія чекають на чергове підвищення тарифів на комуналку, додавши, що влітку їх підвищували на 17 відсотків: кубометр води коштує 21,2 рубля (7,6 гривні); опалення — 12,51 рубля (4,59 гривні) за квадратний метр протягом всього року; кубометр гарячої води — 65,82 рубля (22,1 гривні); кіловат електроенергії — 1,20−1,63 рубля (44−80 копійок) у залежності від споживання — до 150 кіловат або більше, кубометр газу — 2,7−3 рубля (0,99−1,10 гривні) — теж залежить від перевищення норми.

«Зараз знову чекаємо підвищення тарифів. Козиря „зате у нас комуналка дешева“ у „влади“ вже немає»,додав він.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Сепаратист, який готував підлітків для служби у “ДНР”, постане перед судом

 

To Top