Суд закрив справу проти Тупицького за конфлікт інтересів і неповну декларацію

Суд закрив справу про можливий конфлікт інтересів і недекларування майна звільненим головою Конституційного Суду Олександром Тупицьким.

Про це йшлося на засіданні Голосіївського райсуду Києва, пише Українська правда, передає NNS.

Суд розглядав адміністративний протокол стосовно Тупицького і вирішив, що в його діях відсутнє правопорушення.

Національне агентство з питань запобігання корупції та прокуратура стверджували, що Тупицький не задекларував землю в Криму.

Конфлікт інтересів стосувався скандального рішення, коли Конституційний Суд скасував низку антикорупційних статей. На думку НАЗК і прокуратури, у Тупицького був конфлікт, оскільки стосовно нього теж тривала перевірка декларації.

Сам Тупицький запевняв, що він не мав декларувати ділянку в Криму, бо правочин, тобто купівля, на окупованих територіях є нікчемним.

Також він стверджував, що виконав вимоги закону щодо конфлікту інтересів, зокрема, подав заяву про самовідвід, але на засідання КС її відхилили.

Раныше суди закрили аналогічні справи стосовно суддів КС Ігоря Сліденка та Ірини Завгородньої.

Нагадуємо:

27 жовтня за поданням 48 народних депутатів Конституційний суд визнав неконституційними окремі положення антикорупційного законодавства.

1 лютого стало відомо, що НАЗК склало протоколи стосовно 3 суддів Конституційного суду. Їх підозрювали у конфлікті інтересів.

To Top