Суд призначив дату розгляду апеляції на домашній арешт Медведчука

Київський апеляційний суд призначив дату судового розгляду апеляційних скарг у кримінальному провадженні відносно Віктора Медведчука.

Засідання призначили на 21 травня. Про це повідомили у пресслужбі суду, пише РБК-Україна, передає NNS.

“Розгляд апеляційних скарг, поданих на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 13 травня 2021 року про застосування запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту відносно підозрюваного М., призначено на 21 травня 2021 року (12 год. 00 хв.), зал судового засідання № 201”, йдеться в повідомленні.

Склад суду: суддя-доповідач В.М. Лашевич, судді Росік Т.В., Ященко М.А.

Раніше Офіс генпрокурора вніс апеляцію на рішення Печерського районного суду щодо цілодобового домашнього арешту Віктора Медведчука. Наполягають на утриманні під вартою.

“Офіс Генпрокурора вніс апеляцію на рішення Печерського районного суду щодо застосування запобіжного заходу до підозрюваного народного депутата у вигляді цілодобового домашнього арешту. Прокурори наполягають на застосуванні запобіжного заходу у виді тримання під вартою із альтернативою внесення застави у розмірі 300 млн 930 гривень”, повідомили в Офісі генпрокурора виданню.

Захист також вніс апеляцію. Про це повідомив нардеп від ОПЗЖ Ренат Кузьмін у своєму Telegram-каналі

Вимагають скасування рішення про домашній арешт.

“Адвокати внесли апеляцію на ухвалу Печерського суду про домашній арешт Медведчука. Упевнений, незаконне рішення буде скасовано вже найближчим часом”, написав він.

To Top