“Слуга народу” збирає засідання Ради через вандалізм під ОП

Фракція “Слуга народу” ініціює проведення в найкоротший термін позачергового засідання Верховної Ради для розгляду подій, що сталися у суботу біля Офісу президента.

Про це йдеться у заяві фракції, передає Українська правда, інформує NNS.

“Ми ініціюємо проведення позачергового засідання в найкоротший термін за участю силовиків і ухвалення постанови з оцінками даної події, із завданнями конкретним міністрам тощо”,мовиться у заяві.

Фракція вимагає від правоохоронних органів “негайно дати юридичну оцінку подіям, що відбувалися вчора під Офісом президента, визначити міру провини тих або інших учасників за матеріальну шкоду, заподіяну державному майну, і домогтися відповідальності за ці дії, включаючи компенсацію збитку”.

“Також звертаємося з вимогою уважно вивчити відеоматеріали, що фіксують вчорашню подію під ОП, на предмет встановлення, чи не були ці насильство і вандалізм реалізацією замовлення з боку тих або інших політичних сил і фігур, про що може свідчити участь у цій акції афілійованих з цими силами і фігурами осіб”,додали у фракції.

Окремо представники “Слуги народу” вимагають кваліфікувати участь у даній акції народних депутатів.

Читайте ще: У Авакова назвали Порошенка відповідальним за “провокацію під Офісом президента”, в “ЄС” чекають на вибачення

Нагадуємо:

В суботу ввечері на Банковій під час акції на підтримку ув’язненого Сергія Стерненка мітингувальники розбили вікна Офісу президента, розписали стіни фарбою і закидали будівлю димовими шашками.

У МВС зазначили, що правоохоронці свідомо не втручалися в події, пізніше поліція відкрила кримінальне провадження за статтею “хуліганство”. Одного з учасників акції затримали.

Пошкодження будівлі Офісу президента оцінюються у 2 млн гривень.

To Top