Шкарлет назвав причини падіння рівня освіти в Україні (відео)

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет констатував падіння рівня освіти в Україні і назвав причини, серед яких впровадження дистанційного навчання.

Про це міністр повідомив в інтерв’ю «Радіо Свобода», пише zn.ua, передає NNS.

«Навіть зрізи наші після того, як ми ввели «Всеукраїнську школу онлайн», грудневий і квітневий, показали, що якість освіти в цілому по країні приблизно впала на 8%, але вже трохи вирівнюється за рахунок того, що є певні еталонні уроки, і вчителі користуються ними, щоб побудувати освітню траєкторію в ввірених класах в рамках тих стандартів, які вже записані і анонсовані»,сказав міністр.

Від березня 2020 на зв’язку зі зв’язаними з пандемією карантинними обмеженнями значна частина навчального процесу в українських школах була переведена в режим онлайн.

За словами міністра, за майже два роки (з вересня 2019 го) «на 94% зменшилася кількість закладів середньої загальної освіти, які не підключені до інтернету взагалі».

«Їх було 420, а сьогодні 24. На 40% зменшилася кількість закладів загальної середньої освіти, які мають швидкість проводового інтернету менше 30 мегабіт», зазначив Сергій Шкарлет.

Без інтернету 17 шкіл у Закарпатській області, по 3 – у Львівській та Хмельницькій областях, і одна школа в Полтавській області.

 

To Top