Розмальовані двері Офісу президента хочуть продати на аукціоні

Художня галерея «Речовий доказ» запропонувала Офісу президента викупити двері з будівлі, які розмалювали учасники акції на підтримку Сергія Стерненка 20 березня.

Про це повідомляє онлайн-версія фестивалю Senka — місце, де продають і купують витвори мистецтва, передає Громадське, інформує NNS.

Там зазначають, що двері на відкритому аукціоні вдасться продати значно дорожче за їхню номінальну вартість.

«Оскільки суспільний інтерес до цього об’єкта не вщухає: двері експонуються в телеефірах, їх зображення розтиражовано в ЗМІ, вони набули статусу історичного та художнього артефакту»,ідеться в повідомленні.

Адвокатка родин Небесної сотні Євгенія Закревська поділилась у Facebook зверненням галереї до керівника ОП Андрія Єрмака та президента Володимира Зеленського, яке надіслали 26 березня. «Речовий доказ» пропонує викупити двері за ціною на 10% вищою, ніж ціна нових дверей.

Представники галереї також вказують, що їхня реставрація буде «фактичним знищенням артоб’єкта».

Нагадаємо:

20 березня біля Офісу президента відбулася акція з вимогою звільнити засудженого Сергія Стерненка. Її учасники кидали в будівлю фаєри, підпалили табличку «Президент України» та розбили скло одних дверей Офісу президента.

Розмальовані двері з Банкової 25 березня опинилися в студії «1+1». У Зеленського заявили, що пошкоджені двері Офісу президента доставили у студію телеканалу лише на один вечір на запит і за кошти самого телеканалу.

To Top