Російський репер Моргенштерн заявив, що приїхав в Україну

Російський репер Алішер Валєєв (Моргенштерн) заявив, що перебуває в Україні.

Про це пише Громадське, передає NNS.

Так, на своїй Instagram-сторінці репер виклав коротку сторіз, де разом із дівчиною стоїть на полі серед соняшників. У відео Моргенштерн говорить: «Медовий місяць продовжується. Ми в Україні».

Однак де та коли було відзняте це відео ㅡ невідомо. Наразі немає підтверджень тому, що репер справді перетнув український кордон.

Як зазначає Бабель, у пресслужбі СБУ не змогли підтвердити чи спростувати вʼїзд музиканта до України.

Як пише Українська правда, у Державній прикордонній службі також не підтвердили й не спростували цю інформацію

Нагадуємо:

Міністерство культури за поданням Служби безпеки внесло російського репера Моргенштерна (Алішера Валєєва) до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

17 червня ОАСК отримав позов від репера Моргенштерна до Служби безпеки України. Росіянин оскаржує внесення до переліку осіб, які становлять загрозу нацбезпеці, через що він не може в’їхати в Україну. В СБУ тоді повідомили, що готові захищати свою позицію щодо занесення репера у список.

Читайте ще: Моргенштерн проти СБУ: суд відкрив справу

Зазначимо, що в травні 2021 року Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, який може позбавити адмінсуди (як-от ОАСК) повноважень скасовувати заборони на в’їзд в Україну іноземців.

У 2021 році Моргенштерн планував дати одразу кілька концертів в Україні — в Києві, Харкові та Запоріжжі на початку літа. Але згодом російський репер заявив, що планує скасувати виступи, бо боїться приїздити в цю країну.

У грудні 2019 року його виступ в Одесі завершився скандалом. Виконавець вийшов на сцену попри оголошену жалобу через смертельну пожежу, яка сталася в Одеському коледжі економіки. Моргенштерн назвав жалобні заходи «показухою». Тоді пролунали заклики заборонити реперу в’їзд в Україну, а на сайті президента з’явилася відповідна петиція.

У 2020 році одразу кілька відео на YouTube з Моргенштерном були серед найпопулярніших в українському сегменті ресурсу: інтерв’ю з ним та два музичні відео.

To Top