ПриватБанк звинуватили у навішуванні чужих кредитів

Державний ПриватБанк звинувачують в діях шахрайського характеру, коли на людей навішують чужі кредити і вимагають їх погасити. Довести зворотне українцям не вдається, а в самому банку стверджують, що все роблять в рамках законодавства і норм Нацбанку.

Про це пише today.ua, передає NNS.

На сайті Мінфін з’явилася скарга від українця, якого, судячи з усього, намагаються змусити розплачуватися по чужих боргах. Ситуація з невідомо звідки взятими кредитами виникла десять років тому. За словами автора коментаря з ніком Orion777, в 2011 році йому вперше подзвонив ПриватБанк, хоча він там ніколи до цього не обслуговувався, і почав вимагати повернути кредитні гроші.

“На місці з’ясувалося, що взяті кілька кредитів людиною з повним збігом ПІБ і якимось чином моїм ІПН. При детальному розгляді з’ясувалося, що до кредитного договору прикладена ксерокопія НЕ МОГО паспорта (у нас з ним однакові ПІБ, але різний рік народження і серія паспорта). Також при взятті кредитів в документах був не мій підпис (перевірялося на місці там же). На місці ж було мною написано заяву про шахрайство для розслідування ситуації, що склалася”,уточнив “Orion777”.

Через деякий час чоловікові повідомили про проведене розслідування, після чого дзвінки з вимогою повернути чужі грошові позики припинилися. Автор коментаря вирішив, що проблема вирішена, але на жаль … Через багато років “Orion777” вирішив відкрити платіжну картку в ПриватБанку, тут-то і з’ясувалося, що чужі кредити досі “висять” на ньому, але вже паспортні дані змінені.

“На місці з’ясовується, що кредити так і висять на мені і до них додається (як ви думаєте чий?) саме мій паспорт по її (менеджер відділення. – прим. Ред.) Словами!!! Було ініційовано нове службове розслідування (номер заявки 15538593) … ще через пару днів знову зателефонували з головного офісу черговий раз сказавши про задвоєння даних і вони не можуть дати однозначну відповідь мої кредити чи ні. Як таке може бути ??? 10 років тому виходить могли точно дати відповідь, а тепер ні, притягнувши до чужого кредиту мій паспорт???”,пише автор коментаря.

Скріншот

У техпідтримці ПриватБанку на дану скаргу заявили, що банк працює в рамках закону і вже надавав всю необхідну інформацію людині, на якого, якщо вірити “Orion777”, буквально навісили кілька чужих кредитів шляхом підробки документів.

Також Orion777 додав:

Скріншот

To Top