Порошенко закликає вакцинуватися проти коронавірусу

Лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко та його дружина Марина закликали владу прискорити темпи вакцинації населення проти коронавірусу.

Про це Петро Порошенко написав у Facebook, підтримуючи слова дружини Марини Порошенко в інтерв’ю Громадському радіо, передає Українська правда, інформує NNS.

Дружина п’ятого президента наголосила, що прищеплюватись обов’язково треба, і ставлення до вакцинації має бути відповідальним. Сам Порошенко додав, що повністю з нею згодний і назвав масову вакцинацію проти Covid-19 захистом населення.

В той же час колишній очільник держави попередив, що при тій кількості вакцини, яка сьогодні є в Україні, не вдасться розірвати ланцюг захворювання, оскільки треба не менш ніж 80% населення забезпечити щепленнями за короткий термін.

Марина Порошенко також прокоментувала критику чоловіка стосовно вакцини Covishield. За словами дружини експрезидента, він лише цитував лікаря, і це не була його власна думка про вакцину.

Нагадуємо, на початку березня під час погоджувальної ради парламенту Порошенко емоційно висловився про препарат, який привезли в Україну.

“На мої питання, чому відмовляються вакцинуватися, – прошу вибачення за непарламентський вислів, що прозвучав із вуст лікаря, який перебуває у відчаї, – бо г***о привезли. І на сьогоднішній день ніхто не знає, привезли це через корупцію чи профнепридатність”, заявив тоді Порошенко.

To Top