Погода: коли в Україну прийде довгоочікуване тепло

Погода в Україні останнім часом теплом не радує. При цьому вночі місцями бувають навіть заморозки. Але з середини тижня ситуація зміниться. Все ж травень не за горами і останні дні квітня принесуть довгоочікуване тепло.

Про це свідчать дані Укргідрометцентру, пише РБК-Україна, передає NNS.

У понеділок, 26 квітня, на більшій території України погода буде дощовою. При цьому в західних регіонах вдень температура повітря складе +7… +9 градусів.

У центральній частині, на півночі і в Києві також очікуються опади і +8…+10 вдень. На сході дощ буде тільки в Харкові. У Луганській та Донецькій областях без опадів. При цьому повітря прогріється до + 14 градусів. На півдні дощі, крім Херсонської області.

У вівторок, 27 квітня, дощі покинуть західну частину нашої країни. При цьому в центральних і південних областях пройдуть грози. У Києві також буде дощ і +9…+11.

У середу, 28 квітня, прийде тепло. Крім того, на всій території України не очікується опадів.

Вдень у більшості областях очікується +12…+14 градусів. При цьому вночі буде мінус. На півдні в Херсонській області буде до 15 градусів тепла.

У четвер, 29 квітня, грози повернуться в західні області України, але буде тепло, і навіть у нічний час. На решті частини території країни без опадів.

У п’ятницю, 30 Квітня, грози поширяться і на центральну частину України. Також дощі очікуються і на півночі, і в Києві. При цьому буде тепло. А в столиці взагалі очікується +19…+21.

To Top