Pfizer заявляє, що зв’язок між її вакциною та смертю українця не був встановлений

Компанія Pfizer заявила, що нині не встановлено причинно-наслідковий зв’язок між її вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech та смертю українця 2 липня на Вінниччині після щеплення.

Як пише Укрінформ, про це повідомляє Reuters, передає NNS.

«Ми дуже серйозно ставимося до побічних ефектів, які можуть бути пов’язані з нашою вакциною від COVID-19. Нині ми повідомляємо, що в даному випадку не був встановлений причинно-наслідковий зв’язок (між смертю й вакциною – ред.)»,заявили у компанії.

У Pfizer також додали, що вже понад 400 мільйонів осіб у всьому світі були щеплені їхньою вакциною.

Раніше NNS повідомляла: Смерть після вакцинації від ковіду: на Вінниччині назвали попередню причину

Нагадуємо:

2 липня о 13:45 чоловіка, який помер після вакцинації, було щеплено вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Протягом години після процедури чоловік почувався задовільно. Через 3,5 години після щеплення з’явились скарги на нудоту, втрату свідомості. О 17:02 була викликана екстрена медична допомога, яка о 17.10 прибула на місце та провела реанімаційні заходи. Утім, о 18:02 медики констатували смерть чоловіка.

Мобільною бригадою, яка щепила померлого, було вакциновано 138 людей, інших несприятливих подій після імунізації на даний час не зареєстровано. У п’яти інших осіб, які щепились з одного флакона з померлим, наразі стан задовільний.

Читайте ще: В Україні зареєстрували однодозову вакцину проти ковіду від Johnson & Johnson

To Top