Новий український лоукостер запускає перший внутрішній рейс

Новий український лоукостер Bees Airline оголосив про запуск з 14 жовтня першого внутрішнього рейсу Київ-Одеса і відкрив продаж квитків.

Поо це з посиланням на avianews повідомляє Мінфін, передає NNS.

Цей маршрут авіакомпанія обслуговуватиме з частотою п’ять разів на тиждень — по понеділках, вівторках, четвергах, п’ятницях і неділях.

Мінімальна ціна авіаквитка становить 637 грн в одну сторону. Вона включає перевезення ручної поклажі до 7 кг з габаритами до 55×40×23 см. Додатково понад норму можна взяти з собою невелику дамську або чоловічу сумку, або сумку для ноутбука.

Для польотів будуть використовуватися літаки Boeing 737−800 Next Generation. Час в дорозі — одна година.

Чому Одеса

«Аеропорт Одеса побудував новий термінал, ввів в експлуатацію смугу з найсучаснішим обладнанням. Завдяки цьому повинні бути практично виключені проблеми із затримками рейсів з метеопричин, через дуже часті тумани восени і взимку»,так аргументував вибір міста для першого внутрішнього маршруту гендиректор Bees Airline Євген Хайнацкий.

За його словами, Київ-Одеса є цікавим напрямком не тільки для туристів, а й для ділових мандрівників, які їздять між містами по роботі або на конференції. Також лоукостер бачить попит на перельоти з боку тих людей, які подорожують з особистих причин, наприклад, для відвідування родичів.

Нагадаємо, авіакомпанія Bees Airline була заснована в 2020 році. 26 квітня перевізник отримала в Державіаслужбі права на польоти на маршрутах з Києва до Львова, Одеси та Херсона.

To Top