Нардеп Юрченко про ДТП у Львові: “Я не вживав наркотики – це провокація”

Ексдепутат “Слуги народу” Олександр Юрченко прокоментував скандальну ДТП у Львові і категорично заперечує, що був під наркотиками.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на “Сегодня”, передає NNS.

За його словами, у нього у Львові в автомобілі зламався кондиціонер і він поїхав на СТО для його лагодження, але в центрі міста потрапив у неприємну ситуацію.

“Здавав задом. Несподівано якісь крики, може, я якось відповів. Вибігає людина і починає бігати навколо автомобіля з телефоном. Щоб його зупинити, підходжу, взяв його телефон. Був упевнений, що це якась провокація, тому що людина несподівано починає агресивно поводитися. Ця людина не просто ображає, а поводиться, ніби він господар Львова – погрози, образи, після чого люди, які зібралися, починають вибачатися за поведінку цієї людини”,сказав Юрченко і додав, що дійсно його “Мустанг” трохи зачепив інший автомобіль.

Після того, як на місце ДТП прибув начальник місцевої поліції, вони вирушили у медичний центр здавати аналізи, а відбувалося це під наглядом поліцейських.

“Я знаю, що нічого не вживав. Або підсипали (наркотики), або це було якось сплановано. Навіть не було думки, що лікарі сфальсифікують аналізи народного депутата у присутності правоохоронних органів… Я не вживав наркотики ніколи в житті”,повідомив Юрченко.

За словами парламентарія, він здав аналізи у декількох лабораторіях Києва, і ні в одній з них в його крові не було знайдено заборонені речовини.

Раніше ми повідомили: Нардеп Юрченко влаштував ДТП у Львові та накинувся на потерпілого

Крім того, 9 липня 2021 року перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко закликав Олександра Юрченка скласти депутатський мандат.

To Top