МОН та МОЗ рекомендують посилити карантин у школах та вишах

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки рекомендують посилити карантинні заходи в освітніх закладах.

Про це повідомив очільник МОЗ Сергій Шкарлет, з посиланням на Громадське передає NNS.

Так, пропонується перевести на дистанційне навчання заклади освіти, які знаходяться у регіонах із складною ситуацією із COVID-19 та грипом. Ідеться про учнів 5-11 класів шкіл, учнів професійно-технічних закладів та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

«Передусім ці обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби»,зазначив Шкарлет.

Крім того, під час карантину у закладах освіти заборонено проводити масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю учнів/студентів з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів.

Також наразі заборонене навчання на очній формі, якщо на самоізоляції через контакт із пацієнтом з коронавірусом перебуває більш ніж 50% учнів/студентів та персоналу закладу.

Також у «червоних» зонах карантину навчання на очній формі заборонене незалежно від форми власності. Винятками є лише дитсадки, спеціальні освітні заклади та 1-4 класи у школі.

Крім того, пропонують за потреби продовжити канікули в школах.

Нагадуємо, Україна повернулася до адаптивного карантину з 24 лютого. Регіони поділяють на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зони, де карантинні обмеження залежать від епідемічної ситуації.

Наразі до «червоної» зони карантину з найсуворішими обмеженнями потрапили чотири області: Івано-Франківська, Житомирська, Чернівецька та Закарпатська. Також обмеження «червоної» зони запровадили у Вінниці.

Читайте ще: Кількість випадків коронавірусу в Україні на 15 березня

To Top