Кива захистив дисертацію і став кандидатом наук

Народний депутат від “Опозиційної платформи за життя” Ілля Кива захистив дисертацію “Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)”. Захист відбувся у державному Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості.

Про це пише LB.ua, передає NNS.

За даними hromadske, за захист всі члени комісії проголосували одностайно, тож він отримав 13 голосів.

У мережі з’явилися кадри із захисту. На фрагменті запису можна почути запитання про суть поняття демократичний євроінтегрований управлінський апарат.

У відповідь Кива заявив, що запитання зрозумів повністю, і пообіцяв відповісти на нього в наступній науковій роботі.

За даними УП, частину журналістів не пускали на захист кандидатської дисертації Киви нібито через карантинні обмеження.

За словами присутніх, всередину Інституту впустили заборонені телеканали “112” та “NewsOne”. Також дозволили зайти представникам “hromadske” та “1+1”. На очах УП до закладу зайшли двоє журналісток каналу “Перший незалежний”, який створили після санкції проти “112” та “NewsOne”.

Журналіст hromadske Данило Мокрик викликав поліцію. Один з двох працівників Нацполіції, які прибули на виклик, Назар Ткач заявив УП, що він не може припинити перешкоджання журналістській діяльності.

За його словами, журналістам треба чекати приїзд слідчої групи, мовляв, “це їхні повноваження” – реагувати на перешкоджання журналістам.

О 12:20, коли в Інститут приїхав вже третій представник поліції, журналістів вже ж таки пустили всередину. Їх посадили в окреме приміщення, де вони дивляться онлайн-трансляцію захисту дисертації.

Вхід до аудиторії, у якій захищав кандидатську дисертацію нардеп Ілля Кива, блокували троє чоловіків у чорному одязі. Вони відмовлялися представлятись і пояснювати, на кого вони працюють, інформує УП.

На запитання журналістів, хто ці чоловіки в чорному, Ілля Кива відповів: “Студенти чи може аспіранти”. Ці ж чоловіки супроводжували Киву у вбиральню і оберігали його від журналістів.

В Інституті підготовки кадрів поки що відмовляються від пояснень.

Повідомляється, що захист тривав з 10 до 13 години. Члени комісії проголосували одностайно: 13 – за, 0 – проти.

Вийшовши з аудиторії після захисту, Кива подякував журналістам, які витратили свій час на висвітлення цієї події, та зазначив, що не сподівався на такий ажіотаж.

На думку Киви, “сьогодні наукова спільнота стала сильнішою”.

Хто такий Кива

У 2014-2016 роках він працював в органах внутрішніх справ і певний час очолював департамент протидії наркозлочинності Національної поліції.

До служби в МВС Киву засудили за отримання хабаря на посаді заступника начальника управління у справах захисту прав споживачів Полтавської області. Однак у серпні 2014 року суд зняв із нього судимість.

Відтак у 2017 році Кива очолив «Соціалістичну партію України», а у 2019 році увійшов до «Опозиційної платформи — За життя». За її списками потрапив до парламенту.

To Top