Київстар закриває популярні тарифні плани

Абонентам одного з найбільших мобільних операторів Київстар оголосили, що цілий список існуючих тарифних планів будуть відключені і замінені новими.

Про це NNS дізнався з повідомлення today.ua.

Київстар визначив ряд пакетів послуг, які перестануть бути доступними для підключень. Це не означає, що їх повністю скасують, деякий час раніше підключені до даних тарифів абоненти продовжать ними користуватися в колишньому режимі.

Тарифні плани Київстар в жовтні 2021 року вже не будуть доступними для підключення. Серед них: “Спілкування без кордонів”; “Розваги без кордонів”; “Відео без кордонів”; “Максимальний безлим” і “Все разом”.

Дані пакети послуг замінять новими, які отримали назву “Базовий 2020”, “Сімейний 2020”, “Преміум HD 2020”. По суті, це ті ж тарифні плани, але з доданими послугами ТБ і домашнього інтернету.

Крім того, в Київстар планують, що частина старих тарифних планів, до яких давно вже не підключають нових абонентів, підуть в архів і припинять своє існування. Деякі пакети послуг перейменують і розширять.

Відзначимо, що компанія Київстар в перший місяць осені 2021 року оголосила про активацію технології 4G на сімдесяти п’яти базових станціях. Завдяки цьому десятки тисяч жителів України отримали доступ до високошвидкісного інтернету.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Швидкість мобільного інтернету від Київстар збільшилася в 13 містах

Найвигідніші тарифи Київстар, Vodafone і Lifecell – названо пакети послуг, які дозволяють економити гроші

 

To Top