Концерт до Дня Незалежності: низка українських музикантів відмовилися від виступу

Режисерка концерту до 30-ї річниці незалежності України Катерина Царик заявила, що не всі артисти, яким пропонували, зможуть взяти участь у заході, на додачу до рок-гурту Green Grey. Однак, причині цього – різні.

Про це вона розповіла в ефірі одного з телеканалів, передає УНН, інформує NNS.

Організаторка концерту повідомила, що, на жаль, не всі артисти, які були запрошені, зможуть взяти участь у благодійному заході.

За її словами, деяка частина з них вже прийняла запрошення в інших містах, на майданчиках святкування Дня Незалежності, а дехто просто відмовився.

Царик розповіла, що їй особисто дуже хотілося б побачити на концерті гурт “Бумбокс”, який “коректно відмовився від участі”. Український артист Тарас Чубай, з її слів, також відхилив запрошення, про що організаторка концерту дуже шкодує.

З її слів, багато українських артистів не прийняли запрошення через те, що були “заангажовані” на заходах в інших містах. Серед таких артистів: гурти “Друга ріка”, Onuka, “Антитіла”.

Також Катерина Царик повідомила, що організатори довго вели переговори з рок-гуртом Green Grey, проте у певний момент їх запрошення довелося відхилити.

“Ми дуже хотіли, щоб Green Grey виступив, ми вели перемовини і ми створювали для них номер. Але, на жаль, після виходу в соцмережі відеозвернення одного з учасників, а саме Муріка, щодо мовного закону,.. нас це все поставило в такий деякий шок. Нам здалося це дуже некоректним до цього свята, тому нам прийшлося розлучитися на це свято”,розповіла Царик.

Проте вона наголосила, що ця ситуація жодним чином не применшує ні вкладу рок-гурту в розвиток української музики, ні їх знаковість.

Виступ Green Grey виключили з концерту до Дня Незалежності

Що відомо про скандал з Green Grey

27 липня соліст українського рок-гурту Green Grey Андрій Яценко повідомив, що їм заборонили виступати на концерті до Дня Незалежності України через пісні російською мовою. Від імені гурту артист висловив обурення, заявивши, що всі досягнення гурту були під прапором України і вони “на 100% є українським продуктом”.

Тим часом, другий соліст групи Дмитро Муравицький (Мурік) у своїй публікації в Instagram також продемонстрував свою негативну реакцію нецензурними жестами.

В оргкомітеті після цього заявили, що на концерті до 30-річчя Незалежності пісні мають лунати українською.

Варто зазначити, що користувачі соцмереж по-різному сприйняли новину щодо рок-гурту Green Grey. Деякі вважають, що “справжній рок шле будь-яку владу подалі”.

To Top