Карантинні виплати: допомогу підприємцям будуть розраховувати по-новому

Нова компенсація підприємцям, які через введення карантину в “червоних” зонах призупинили роботу, буде розраховуватися в межах середньої зарплати в регіоні.

Про це розповів радник керівника Офісу президента Андрія Єрмака і ексміністр економіки Тимофій Милованов в ефірі “Україна 24”, передає LIGA.net, інформує NNS.

Виплата буде знову проходити через “Дію”, а профінансують цю програму місцева і центральна влада разом.

Сума виплати підприємцям буде залежати він рівня середньої зарплати в конкретних містах і може відрізнятися залежно від регіону.

“Там не 8 тисяч, а середня зарплата. Повинно бути в межах середньої зарплати в регіоні, тому що допомога повинна бути адаптована до середньої зарплати, рівня цін міст. Хтось може навіть отримати більше, ніж у Києві, таке теж можливо”,заявив Милованов.

За його словами, програма підтримки бізнесу буде працювати за наступним алгоритмом: місцева влада області “червоної” зони повинна розробити пакет підтримки і показати його центральній владі. Після цього центральна влада додасть до тих коштів, які готова надати місцева влада, ще 100%.

Втім, в областях, де складна фінансова ситуація, Милованов каже, що слід офіційно звертатися до центральної влади, і вона буде вирішувати ситуацію.

Одна з вимог програми підтримки – щоб виплати були через “Дію”.

“Тому що це дозволяє домогтися прозорості, швидкості і виключити зловживання”,додав Тимофій Милованов.

Читайте ще: Підвищення пенсій у квітні: кого торкнеться, приклади перерахунку

To Top