Кабмін підвищив пенсії військовим

Кабінет міністрів ухвалив рішення про підвищення з 1 липня виплат військовослужбовцям на пенсії, а також учасникам бойових дій, які втратили працездатність.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише Громадське, передає NNS.

За його словами, майже 400 тисяч військовослужбовців та працівників інших органів правопорядку отримають додаткові пенсійні доплати.

Ухвалене рішення передбачає встановлення щомісячних доплат та мінімальної пенсійної виплати в розмірі 3 854 гривні. Зараз ця сума становить 1 769 гривень.

Також урядовці передбачили підвищення виплат для учасників бойових дій, які втратили працездатність. Очікується, що більш як 40 тисяч людей мають отримати підвищення майже у 700 гривень.

Ініціативу про підвищення виплат військовим запропонував президент Володимир Зеленський. Рішення розробило Міністерство соціальної політики.

Прем’єр раніше пояснював, що у 2017 році під час внесення змін до закону про індексацію грошових доходів населення не було врегульоване питання індексації пенсій для військових.

Через це зараз новопризначені пенсії та пенсії, призначені до 2018 року, відрізняються майже вдвічі. Власне, уряд якраз і виправив цю ситуацію.

To Top