Яку користь для організму має черешня: медики дали відповідь

Чи має черешня окрім своїх смакових властивостей, ще й користь для організму?

Відповідь на це питання дало МОЗ на своїй сторінці у Facebook, пише РБК-Україна, передає NNS.

Всі сорти черешні містять багато клітковини, міді, калію і марганцю, що сприяє регуляції серцевого ритму, скорочення м’язів, передачі нервового імпульсу, регуляції кров’яного тиску тощо.

За словами медиків, клітковина в черешні допомагає підтримувати здоров’я травної системи.

Наприклад, одна чашка (154 г) солодкої, сирої черешні без кісточок містить 97 ккал, 2 г білка, 25 г вуглеводів, 3 г клітковини, 18% денної норми вітаміну C, 10% денної норми калію, 5% денної норми міді і 5% денної норми марганцю.

У дітей з ожирінням черешня запобігає деформації кісткової тканини. Тому її рекомендують вживати всім дітям.

Також ягода добре впливає на сон, вона містить багато мелатоніну, який допомагає регулювати цикл сну і неспання.

Черешні можуть знизити рівень сечової кислоти у вашому організмі через що ягода дуже корисна для людей, які страждають на подагру.

Чи можна їсти черешню при діабеті?

Якщо у вас цукровий діабет, важливо підтримувати рівень глюкози в крові в межах вашої норми. Один із способів – контролювати споживання вуглеводів.

Здорові джерела дієтичних вуглеводів включають некрохмальні овочі, фрукти, цільні зерна і боби. Черешня також входить до цього переліку, але важливо стежити за розміром порції.

Залежно від стиглості ягоди, 1 стакан черешні без кісточок містить приблизно 6 чайних ложок цукру. Порція в розмірі 1/2 склянки не повинна бути проблемою для більшості діабетиків. Глікемічний індекс свіжої черешні становить 62.

To Top