Якою буде ціна на картоплю і чи буде дефіцит овочу:  фермери дали відповідь

Українські фермери назвали ціну на картоплю після завершення збирального сезону.

Про це з посиланням на today.ua інформує NNS.

У нинішньому сезоні ціна на картоплю в Україні буде цілком помірною. А чутки про картопляний дефіцит сильно перебільшені. Незважаючи на складні агрокліматичні умови нинішнього сезону, урожай картоплі обіцяє бути непоганим, стверджують фермери.

Звичайно, в основних “картопляних” регіонах збирання цієї культури тільки стартувало, проте вже за підсумками перших днів можна сказати: Україна буде зі своєю картоплею. У цьому запевнив співгромадян глава Асоціації фермерів Рівненської області Андрій Кузьмич.

“Хоч і були не дуже сприятливі умови, але те, що я чую і у нас в області, і по Україні, картопля повинна бути. Однак не проблема – виростити, проблема – реалізувати і за якою ціною. Адже зараз заготівельні ціни на картоплю – дуже низькі”,розповів фермер.

Звісно, в картопляних регіонах ціна на цей коренеплід завжди нижча, ніж на решті території. І чим краще урожай, тим нижче закупівельні ціни – це класика ринку. А оскільки в цьому році урожай намічається не найгірший, то й ціна на картоплю не буде дуже високою. Фермери прогнозують, що цієї осені її вартість на ринку не буде перевищувати 10 гривень за кілограм.

Раніше ми писали: Україні загрожує дефіцит картоплі: названо причини

Читайте ще: З 1 жовтня розмір субсидії на комуналку стане меншим: що змінилося

To Top