Як будуть штрафувати за відсутність маски на вулицях у “червоній” зоні

У Міністерстві внутрішніх справ пояснюють, що за відсутність маски у громадських місцях “червоної” зони штрафуватимуть злісних порушників, які не реагуватимуть на зауваження правоохоронців.

Про це повідомив заступник директора департаменту МВС комунікацій зі ЗМІ Ярослав Тракало у коментарі Українській правді, передає NNS.

“Робота правоохоронців матиме, насамперед, профілактичну та роз‘яснювальну місію. Безумовно, першочерговим завданням буде донести до людей, чому дотримуватися маскового режиму – надзвичайно важливо як для власної безпеки, так і безпеки здоров‘я і життя оточуючих. Усі повинні усвідомлювати власну відповідальність”,сказав Тракало.

На запитання щодо того, чи залучатимуться додаткові сили поліції для відстеження порушень, Тракало зазначив, що патрулі постійно присутні на вулицях, вони стежать за дотриманням порядку і тепер, відповідно, будуть робити зауваження громадянам без масок.

Злісним порушникам, які не будуть погоджуватися надіти маску, будуть виносити на місці протоколи про штраф у 170 гривень, або постанову про штраф у 17 тисяч, якщо порушення зафіксовано в громадському транспорті або державній установі.

Нагадуємо:

Кабінет міністрів заборонив ходити на територіях загального користування під час карантину без захисних масок у “червоних” зонах поширення коронавірусу.

Пізніше у МОЗ наголосили, що вимога носити маски у громадських місцях “червоних” зон стосується лише під час недотримання соціальної дистанції.

Наразі в Україні 8 областей — Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Чернівецька, Сумська, Одеська, Львівська — та столиця Київ потрапили до “червоної” зони за показниками поширення коронавірусу.

Раніше ми писали:

 

 

To Top