Фінансова допомога для дітей до навчального року: хто і коли отримає кошти

Президент України Володимир Зеленський анонсував одноразову фінансову допомогу дітям з малозабезпечених багатодітних родин.

Глава держави запевняє, що кошти виділять вже у серпні.

Про це йдеться на сайті Офісу президента, пише Громадське, передає NNS.

Зеленський розповів, що Кабінет міністрів уже найближчим часом має розробити механізм, завдяки якому дітям спрямують виплати.

Для реалізації ініціативи президента виділили близько 300 мільйонів гривень, які спрямують на підтримку майже 150 тисяч дітей.

За словами речника президента Сергія Никифорова, сума допомоги становитиме 2 тисячі гривень на дитину.

Також Зеленський наголосив, що ця ініціатива не має обмежуватися лише виплатою допомоги. Він зазначив, що урядовці і всі представники системи місцевого самоврядування мають забезпечити умови, щоб кожна родина в Україні могла належним чином підготувати дітей до навчального року.

«Держава забезпечить виплату для кожної дитини з малозабезпечених багатодітних родин, яка її потребує. Але всі посадовці, а особливо на місцевому рівні, мають оцінити, що ще вони можуть зробити для підготовки дітей, поки є час до початку нового навчального року»,сказав Зеленський.

У липні 2020 року заступниця глави Офісу президента України Юлія Соколовська говорила, що у країні більше ніж 218 тис. малозабезпечених сімей, у яких виховують майже 512 тис. дітей, понад 60% таких сімей – неповні.

To Top