Хто не зможе скористатися низькими тарифами на електроенергію

З 1 жовтня в Україні знижено тариф на електроенергію для побутових споживачів, які за місяць витрачають не більше 250 кВт-год електроенергії. Експерти енергоринку говорять, що в Україні 80% сімей не перевищують цю норму. Однак є окрема категорія домогосподарств, яким доведеться платити за колишнім тарифом – незалежно від обсягу споживання.

Про це NNS дізнався з повідомлення today.ua.

До такої категорії віднесли колективних побутових споживачів і жителів гуртожитків. Їм доведеться платити за електрику за колишньою ціною.

Як і раніше, для них тариф на електроенергію буде залишатися незмінним – 1,68 гривні. Про це повідомили в компанії Yasno ( “Київські енергетичні послуги”).

В Yasno також розповіли, що, як і раніше, залишаються в силі тарифні коефіцієнти, за якими платять власники зонних лічильників. Наприклад, власники двозонних лічильників, як і раніше, будуть платити за звичайним (денним) тарифом і за нічним, який вдвічі нижче звичайного.

“Сучасні технологічні рішення і корисні побутові звички допоможуть кожній родині оптимізувати енерговитрати і щомісяця економити кошти”,підкреслив директор компанії Yasno в Києві Віктор Мельников.

Нагадаємо, українцям розповіли, що завдяки використанню багатотарифних (зонних) лічильників, можна заощадити чималі суми при оплаті електроенергії. Для побутових споживачів найбільше підходять двозонні лічильники, які дозволяють за електрику, спожиту з 23:00 до 7:00, платити вдвічі менше.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Як економити на комунальних платежах взимку?

Головні зміни з 1 жовтня: нові тарифи на електрику, більші пенсії та осінній призов

To Top