Дівчинка з окупованого Донбасу мріє, щоб її вірші читали українські воїни

Дівчина з тимчасово окупованої території Донбасу пише вірші і мріє, щоб їх читали українські воїни.

Про це NNS повідомляє з посиланням на сторінку пресслужби Об’єднаних сил.

“Зараз їй дванадцять, вона змушена жити в окупації, але живе вона з Україною в серці. Ми не розкриваємо особистої інформації дівчини. Адже вона наражається на серйозну небезпеку, коли пише свої вірші українським воїнам”,розказують у пресслужбі.

Одного разу харківські волонтери, що підтримують з Настею зв’язок, запитали, який подарунок вона хотіла б отримати до Дня захисту дітей. І отримали відповідь:

“Було б добре, якби наші бійці коли-небудь змогли прочитати мої вірші”.

Сьогодні мрія дівчини здійснюється. За підтримки волонтерів видавництво «Золоті сторінки» видало збірку Настусіних віршів «Хроніки життя». А захисники України зі складу Об’єднаних сил зможуть прочитати ці зворушливі поетичні рядки юної патріотки.

У рамках меморандуму про співпрацю в галузі культури, мистецтва і туризму між підрозділами НГУ та чотирма провідними харківськими видавництвами («Віват», «Золоті сторінки», «Ранок» і «Фоліо») гвардійці отримують художню, історичну і дитячу літературу сучасних авторів. Серед них – і поетична збірка Анастасії.

Невдовзі книжки з віршами дівчини потраплять до підрозділів Національної гвардії України зі складу Об’єднаних сил, що дислокуються у Маріуполі.

To Top