Чи виконав Зеленський свої “стадіонні обіцянки”?

Президент Володимир Зеленський досі не виконав більшість обіцянок, які він озвучував під час дебатів з Петром Порошенком на НСК «Олімпійський» 19 квітня 2019 року.

Про це повідомляє Комітет виборців України, передає Громадське, інформує NNS.

Зокрема, глава держави не виконав принципові обіцянки, як от проведення деолігархізації, зростання добробуту населення, реалізація медичної та інших реформ, припинення війни.

Натомість він досягнув певного прогресу у сфері будівництва доріг, а також домігся ухвалення законів про імпічмент президента та скасування депутатської недоторканності.

«Косметичні рішення щодо проведення реформ не дали необхідного результату. Зеленський не реалізував ті революційні кроки зі зміни політичної системи, які він обіцяв як кандидат у президенти України, зберігши чинний статус-кво в основних сферах»,заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Пригадаймо деякі «стадіонні обіцянки»

«Добровольці і патріоти опинилися в тюрмах, бо для вас вони загроза?»,запитував Зеленський в експрезидента Порошенка.

Водночас у КВУ наголошують, що за час президентства шостого президента неодноразово виникали конфлікти з представниками добровольчих організацій та учасниками війни. Зокрема, йдеться про справи Стерненка та Шеремета.

«Як так вийшло, що Україна — майже найбідніша країна за найбагатшого президента за всю історію?»,питав він на «Олімпійському».

Та за час роботи Зеленського в Україні зафіксували економічний спад, фіксують у Комітеті виборців.

Зазначають, що, за даними Мінекономіки, у 2020 році реальний ВВП України скоротився на 4,2%. Експерти зафіксували падіння обсягів промислового виробництва та сільського господарства, а також ріст інфляції.

«З приводу пана Коломойського, я вам одразу скажу, всі люди, які порушують закон, всі Свинарчуки, Гладковські, і якщо серед них буде потім Коломойський, всі сядуть за ґрати»,наголошував Зеленський 2 роки тому.

В КВУ зазначають, що одна з основних невиконаних обіцянок Зеленського стосується початку в Україні процесу деолігархізації. Попри низку заяв, принципово важливих дій у цьому напрямку влада досі не зробила. Також не відбулося гучних корупційних посадок, які б стосувалися попередньої влади, які обіцяв Зеленський.

Нагадуємо:

Ввечері 19 квітня Порошенко та Зеленський зустрілися на дебатах на «Олімпійському» і провели першу публічну очну дискусію. Під час дебатів Зеленський зачитав низку запитань, отриманих від прихильників, і запропонував Порошенку вибрати одне з них. Зокрема, у цьому списку було запитання, в якому бойовиків «ДНР» і «ЛНР» названо «повстанцями».

Після дебатів на стадіоні Порошенко поїхав у студію Суспільного на дебати передбачені законом, Зеленський туди їхати відмовився. За даними МВС, під час дебатів на «Олімпійському» були присутні 22 тисячі громадян.

 

To Top