“Червоні зони”: в Укрзалізниці розповіли, як курсуватимуть поїзди

В Укрзалізниці повідомили, як будуть ходити потяги в “червоних” областях, передає NNS.

Укрзалізниця оновила інформацію про обмеження руху поїздів у областях із “червоним” рівнем карантинних обмежень.

Чернігівська область стане “червоною зоною” з 00:00 29 березня.

“Враховуючи інтенсивне сполучення зі столицею (тільки по Ніжинському напрямку 24 рейси на день), яким у тому числі користується медперсонал, вирішено поки що не обмежувати залізничний рух у регіоні. Протягом тижня буде допрацьовано питання безпечного транспортування для мешканців області, контролю наповнюваності потягів та дотримання маскового режиму. На цей час обмеження висадки-посадки не запроваджуються”, повідомляють в УЗ.

Миколаївська область: до 01.04 включно обмежень висадки-посадки не буде, втім, як зазначають в Укрзалізниці, УЗ разом з МОЗ уважно слідкує за динамікою захворюваності, ситуація може змінитися.

Львівська область: висадка та посадка пасажирів у регіоні не обмежена, як мінімум, до 30 березня включно, залежно від динаміки розвитку епідеміологічної ситуації в регіоні.

Київ та Київська область: обмежень висадки-посадки немає.

Сумська область: обмежень висадки-посадки немає.

Одеська область: обмежень висадки-посадки немає.

Чернівецька, Івано-Франківська, Житомирська та Закарпатська області: обмеження продажу квитків, а також висадку-посадку у цих регіонах подовжено до 06.04 включно. Призначено 8 спеціальних рейсів у закарпатському та буковинському напрямках.

Також рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС Рівненську та Черкаську області не переведено до категорії “червоних зон”, а відтак жодних обмежень залізничного руху там не застосовується.

Раніше ми писали, що Міністерство охорони здоров’я вранці 27 березня оновило поділ на карантинні зони, включивши до “червоної” зони 13 з 24 регіонів. Проте згодом міністерство скорегувало дані, скоротивши кількість областей “червоної” зони до 10-ти, виключивши з цього списку Рівненську, Черкаську та Чернігівську області.

To Top