8 найкращих фільмів про залежність від соцмереж

Складно уявити сучасне життя без соцмереж, де ми спілкуємося чи вчимося. Однак, постійне користування ними перетворюється у залежність. Особливо це відчули користувачі, коли стався глобальний збій 4 жовтня 2021 року.

Редакція Кіно 24 підготувала добірку найцікавіших фільмів, які найкраще розповідають про інтернет-залежність, передає NNS.

Пошук

Рік: 2018. Оригінальна назва: Searching, Жанр: драма, детектив, трилер. Країна: США

Девід Кім, який страшенно любив свою доньку Марго, робив усе можливе, щоб вона почувалася у безпеці. Однак, одного дня вона пропала і ніхто не знає, що з нею сталося. Після 37-ми годин батько зламав комп’ютер доньки й зрозумів, що він зовсім її не знає. Єдиний шанс для Девіда знайти Марго — іти за її цифровими слідами, поки вона не пропала назавжди.

Сфера

Рік: 2017. Оригінальна назва: The Circle. Жанр: фантастика, драма, трилер. Країни: США, ОАЕ, Франція

Події фільму зображають у недалекому майбутньому. Щоб потрапити на омріяну роботу у компанію “Сфера”, молода дівчина Мей проходить співбесіду. Справивши гарне враження, дівчина отримує роботу і стає частиною експерименту, який має вразити весь світ. Компанія введе в одну базу усі дані користувачів соцмереж – однак, згодом дівчина зрозуміє, що це пастка.

Ідеальні незнайомці

Рік: 2017. Оригінальна назва: Perfetti sconosciuti. Жанр: комедія, драма. Країна: Італія

Друзі збираються за одним столом, щоб повечеряти й поговорити на банальні теми. Всі гості прийшли парами, окрім Пеппи. Що головне – друзі впевнені, що між ними немає жодних секретів. І тут, одному з них приходить в голову ідея – покласти всі телефону на стіл і вголос читати повідомлення, які приходять. Теплий вечір стає дуже прохолодним…

Соціальна мережа

Рік: 2010. Оригінальна назва: The Social Network. Жанр: біографія, драма. Країна: США

Фільм зображає історію створення мережі Facebook.

Інгрід їде на Захід

Рік: 2017. Оригінальна назва: Ingrid Goes West. Жанр: комедія, драма. Країна: США

Інгрід Торбурн, молода жінка, яка має певні проблеми із психікою, стає одержимою Тейлор Слоун, зіркою соцмереж, яка, як їй здається, має досконале життя. Інгрід вирішує кинути все і рухатися на захід, щоб стати подругами з Тейлор.

Соціальна дилема

Рік: 2020. Оригінальна назва: The Social Dilemma. Жанр: драма, документальний. Країна: США

Фільм досліджує небезпечний вплив соціальних мереж на людину, водночас технічні експерти б’ють на сполох щодо своїх власних творінь.

Social Suicide

Рік: 2015. Оригінальна назва: Social Suicide. Жанр: трилер, романтика. Країна: США

У центрі сюжету – розслідування суїциду підлітків, які в житті були залежними від соцмереж і, які залишили безліч записів у блогах та інформації у відеороликах.

Tragedy Girls. Убити за лайк

Рік: 2017. Оригінальна назва: Tragedy Girls. Жанр: комедія, кримінал, жахи. Країна: США

Найкращі подруги, які одержимі популярністю в мережі, наповнюють свій блог темними історіями, новинами про вбивства. Усе відбувається чудово до того часу, поки історії не стають одноманітними. Тоді подруги беруть справу у свої руки та самі починають вбивати.

To Top