5 /5
Based on 5 ratings
8432
Україна
8432

12 тис гривень на особу – хто з українців може отримати ці гроші

12 тис гривень на особу - хто з українців може отримати ці гроші

12 тис гривень на особу: хто з українців може отримати ці гроші і що для цього потрібно.

Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті gsminfo.com.ua.

В Україні зараз кілька мільйонів людей мають статус внутрішньо переміщених осіб. Це люди, які виїхали з регіонів де точаться бої, або є окупація.

Нерідко українці покидають й прифронтові міста та області, які набагато частіше піддаються обстрілам, ніж всі інші. Це наприклад, Миколаїв, Харків чи Запоріжжя.

Всі, хто переїхав в більш безпечні регіони, мають право на виплати від держави.

Днями стало відомо, що дехто з ВПО ще жодного разу не отримували цю допомогу починаючи з березня чи квітня. Залежно, хто коли виїхав. Виявляється, тоді через велику кількість заявок, деякі так і залишилися необробленими. Зараз люди можуть отримати всі ці гроші одночасно.

12 тис гривень на особу - хто з українців може отримати ці гроші

Всі виплати оформлюються через “Дію” або в органах соціального захисту населення по новому місцю проживання. Якщо вам жодного разу не прийшла виплата, потрібно повторно подати заявку вказавши, що ви претендуєте на кошти вже кілька місяців і жодного разу їх не отримували.

В системі все це легко перевірити, тож будьте певними, кошти вам виплатять.

Так як на одну дорослу особу виплачують 2000 гривень, то за шість місяців люди можуть отримати 12 тис гривень. У випадку з дітьми та особами з інвалідністю сума більша, адже їм в місяць має приходити 3000 гривень.

Перелік областей, яким надається допомога було оновлено

На початку війни внутрішньо переміщеними особами вважалися й мешканці Київщини, Чернігівщини, Житомирської та інших північних областей, які на той момент були в окупації. Згодом, коли міста та села були звільнені, людям перестали виплачувати щомісячну допомогу.

Як перевірятимуть внутрішніх переселенців на предмет законності отримання виплат

To Top
Ще новини ⬇