Росія планує об’єднати «ЛНР» і «ДНР» і визнати їх як «державу» – правозахисники

Росія збирається об’єднати “ЛНР” і “ДНР” в єдину “Республіку Донбас” з адміністративним центром в окупованому Донецьку. Про це повідомляє “Східна правозахисна група” у Фейсбуці, передає NNS.

“Наші джерела інформації повідомили, що Кремль розглядає питання про визнання “ЛНР” і “ДНР” незалежними державами після того, як на цих територіях буде достатня кількість виданих паспортів РФ.

Сценарій розглядається наступний:

  1. Проведення “референдуму” про т. зв. возз’єднання ” ЛНР ” і ” ДНР “з РФ і об’єднання” ЛНР ” і ” ДНР”;
  2. За результатами “референдуму” буде розпочато процес об’єднання ” ЛНР ” і ” ДНР ” в “Республіку Донбас” з адміністративним центром у м. Донецьк;
  3. РФ визнає незалежність даної “республіки” (як Абхазії, Придністров’я).

Перші процеси даного сценарію вже розпочаті. За інформацією правозахисників, восени 2021 року відбудеться т.зв. “референдум”.

«Також ми хочемо відзначити, що дані процеси – це один з жорстких сценаріїв, який передбачає можливу ескалацію конфлікту і загострення ситуації на лінії фронту. Тобто для об’єднання Луганська і Донецька необхідне загострення військового конфлікту.

Даний сценарій об’єднання не новий, він був розроблений в 2017 році. Його архітектор – Владислав Юрійович Сурков», – сказано в повідомленні.

Росія розширила список економічних санкцій проти України

To Top