5 /5
Based on 5 ratings
1264
Україна
1264

Росія запускає по Україні «літальні трубки» – що це таке

Росія запускає по Україні «літальні трубки» - що це таке

Росія запускає по Україні «літальні трубки». Що це таке, в інтерв’ю «Главкому» пояснив авіаексперт, науковий співробітник полтавського Музею важкої бомбардувальної авіації, ексльотчик найшвидшого у світі важкого бомбардувальника Ту-22М3 Геннадій Дерикаптан, передає НСН.

Експерт розповів, що російські окупанти запускають ракети з імітатором ядерної боєголовки – саме їх називають «літальними трубками».

«Імітатор – це, грубо кажучи, просто макет», – уточнив Дерикаптан.

Навіщо Росія запускає по Україні ракети з імітаторами ядерних боєголовок

Росія запускає по Україні «літальні трубки» - що це таке

Росія запускає ракети з імітатором ядерної боєголовки, щоб відволікати Збройні сили України.

«Ми говоримо про ракету Х-55, яка може містити ядерну боєголовку. Вона дуже схожа з Х-555, просто старіша. Допустимо, летить Ту-95МС. Він несе шість таких ракет. Наприклад, чотири з них – зі звичайною бойовою частиною, а дві – з імітаторами. Але ми ж не знаємо, що вони з імітатором. Тому, аби відволікати Збройні сили і змушувати їх полювати за цими «літальними трубками», вони їх і використовують. Ми ж використовуємо ресурси, щоби їх збивати», – пояснив Дерикаптан.

Авіаексперт зазначив, що для ворога запуск цих «літальних трубок» – найдешевша річ.

«І у той час, коли ми відволікалися на цю болванку з імітатором, ракета з бойовою частиною може пролетіти і влучити кудись. Їхня мета – відволікання наших ресурсів і уваги. Це тактика», – сказав Дерикаптан.

Де росія бере ракети для обстрілів України – відповідь ГУР і Повітряних сил

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×