Рекордна смертність: понад 800 українців потонули від початку року

На водоймах України з початку року загинуло вже понад 800 людей, що більше, ніж за такий же період минулого року, повідомляє NNS, з посиланням на УНН, які посилаються на дані ДСНС.

“З початку року на водоймах країни загинуло 808 осіб. Лише з початку липня на водоймах країни загинуло 265 українців, із них 36 дітей”, – повідомили у відомстві.

Рятувальники наголошують, якщо врахувати, що за той же період з початку липня минулого року загинуло 166 людей (із них 16 — неповнолітніх), то можна робити висновки про рекордну смертельну статистику нещасних випадків на воді у країні цього року.

При цьому, за даними ДСНС, навіть катастрофічно високий показник смертності на водних об’єктах не лякає людей – вони ігнорують найелементарніші правила поведінки на воді. Адже найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.

У 2020 році, за даними ДСНС, лише на початок серпня на водних об’єктах України від початку року загинуло близько 800 осіб, з них майже 80 — діти. Тож, з початку цього року загиблих на воді більше, ніж торік.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

У Німеччині через повені загинули понад 80 людей, понад 1000 – зникли безвісти (ФОТО)

В Україні на водоймах тонуть дорослі й діти

Страшна трагедія під Тернополем – на ставку втопився підліток

To Top