Приватбанк встановив нові ліміти для переказів з картки на картку

З жовтня 2021 року Приватбанк встановив ліміти для переказів з картки на картку, як в середині країни, так і міжнародних, повідомляє NNS, посилаючись на офіційний сайт фінансової установи.

Щомісяця зручні перекази з картки на картку у Приват24 роблять понад 7 млн клієнтів. За даними статистики 99,7% з них користуються цією чудовою послугою для особистих цілей та відправляють чи отримують не більше 100 переказів на місяць, – йдеться в повідомленні банку.

Зазначається, що банк працює для своїх клієнтів, але чітко в рамках законодавства щодо протидії відмиванню брудних коштів та вимог фінансового моніторингу. Тому з жовтня 2021 року вносяться корективи до правил здійснення р2р переказів щодо лімітів на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через усі канали.

За правилами внутрішньої політики банку, що базуються на вимогах фінмоніторингу та правилах платіжних систем, ліміти встановлюються на календарний місяць (з 1-го до 30/31-го числа) як для переказів по Україні, так і за кордон:

Для відправника:

Лімітована кількість переказів на місяць на одного клієнта

  • Перекази по Україні – 100
  • Міжнародні перекази – 25

Для отримувача

Лімітована кількість переказів на місяць на одного клієнта

  • Перекази по Україні – 100
  • Міжнародні перекази – 30

Відповіді на два найпоширеніших питання:

Що робити, якщо на мою картку надходять благодійні гроші, на лікування дитини чи гроші волонтерів та інше?

Якщо ви збираєте гроші на благодійність, чи волонтерські гроші, зателефонуйте у банк на 3700 або напишіть у чат «Допомога Онлайн». Надішліть посилання із соціальних мереж чи документи, що підтверджують здійснення благодійної діяльності. Протягом одного робочого дня банк встановить для таких карток безлімітний режим.

Що робити, якщо на картку я отримував гроші за продаж товарів з використанням інтернет майданчиків?

Нормативно-правовим актом Національного банку України встановлено, що користуватися особистою карткою для здійснення підприємницької діяльності не можна. Щоб надсилати й отримувати перекази безлімітно, банк радить відкрити рахунок фізичної особи – підприємця або особи, яка займається професійною незалежною діяльністю відповідно до чинного законодавства України.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Після поповнення балансу ПриватБанк блокує картки українців – у чому причина

За що банки блокують картки українців

ПриватБанк нав’язує клієнтам платні карти зі щомісячною комісією

To Top