Продюсер: “Брітні Спірс курить в стороні” – розкрив вокальний потенціал Лесі Никитюк / ВІДЕО

Леся Нікітюк не так давно спробувала себе в ролі співачки, і тепер, схоже, збирається зміцнити свої позиції на новому для себе терені в українському шоубізі.

Другий хіт для Леді Ле знову написав відомий продюсер і музикант Руслан Квінта.

Історією створення пісні для Никитюк він поділився в інтерв’ю Тетяни Гончарової на “Відверто.LIVE” на телеканалі LIVE.

Виявилося, що Квінта розгледів у телеведучої значний вокальний потенціал. І скоро ми почуємо ще одну його пісню у виконанні Лесі.

Як зізнався композитор, Никитюк просила його написати пісню для своєї програми близько півроку. А у Руслана замовлень досить багато, адже він створює композиції для 112 артистів. Оцінивши вокальні дані телезірки, Квінта не відмовив їй у проханні.

“Я дивився її пілотні випуски. Ми з Лесею зустрічалися в караоке, вона мені співала на замовлення Ірину Білик, Ані Лорак, Крістіну Агілеру. Никитюк – дуже міцний вокаліст, насправді”, – зазначив він.

Руслан розповів, що коли працював з нею на проекті “Маскарад” у минулому році, Никитюк так виконала хіт Toxic, що “Брітні Спірс – де курить в стороні”.

“Вона дуже талановита дівчина, дуже! І зараз я їй написав, до речі, ще одну пісню, – заінтригував композитор.

Нагадаємо, взимку Леся Ниитюк презентувала пісню “Ями” для свого авторського тревел-шоу LeМаршрутка, подякувавши Руслана Квінту за створення свого першого “хитяры”.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Нове ім’я в українській музиці: хто такий Wellboy, про який всі говорять (відео)

To Top